بهترین زعفران نگین مشهد کجاست

بهترین زعفران نگین مشهد کجاست

زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟ آیا با انواع زعفران نگین آشنایی دارید؟ آیا می خواهید بهترین انواع نگین را تهیه کنید؟ آیا از مصرف کنندگان نگین در مشهد و شهرهای دیگر ایران هستید؟ از کجا می توان بهترین زعفران نگین مشهد را خریداری کنیم؟ بهترین زعفران نگین مشهد کجاست؟ زعفران نگین رایج ترین نمونه زعفران است این نوع زعفران دارای کلاله های درشت و ضخیم، از ریشه جدا می شود یعنی زعفران نگین تماما قرمز بوده و هیچ گونه سفیدی به همراه ندارد زعفران نگین با نام های دیگر شبه نگین، نگین 2، نگین سوپر هم شناخته می شود که آن هم بستگی به کیفیت زعفران نگین دارد.

در خارج از کشور به عنوان ALL RED(تمام قرمز) شناخته می شود زعفران نگین یکی از پرمصرف ترین انواع زعفران بوده و هر ساله بیشترین زعفران تولیدی از همین نوع است

بهترین زعفران نگین مشهد کجاست
بهترین زعفران نگین مشهد کجاست

شهرستان های استان خراسان رضوی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران نگین می باشد. انواع کیفیت زعفران نگین از میزان ضخامت رشته های آن و همینطور وجود و یا عدم وجود ریزهای خامه و شکستی در رشته، در محصول قابل تشخیص میباشد و بهترین انواع زعفران نگین دارای سرقلم های درشت و سالم و بدون شکسته و دارای قدرت رنگ دهی بالا میباشد.

زعفران نگین که سه شاخه کاملا از هم جدا باشد. تیکه های به هم چسبیده نداشته باشد، انتهای کلاله سفید نباشد دارای بالاترین قدرت رنگ دهی و عطر بالا خوبی خواهد داشت.

بهترین زعفران نگین مشهد که از لحاظ قدرت رنگدهی خوبی می باشد یکی لز پرمصرف ترین نوع زعفران در کشورهای خارجی میباشد که مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفته است و همچنین این زعفران عالی را می توانید در داخل ایران و بدون واسطه تهیه کنید برای سفارش زعفران نگین مشهد به شماره زیر تماس بگیرید و آن را در اولین فرصت تهیه کنید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

نمایندگی زعفران قائنات در تهران کدام فروشگاه هست؟ چگونه می...

بهترین مارک زعفران مشهد

زعفران اعلا قائنات ایران گرمی چند

زعفران اعلا قائنات در چه وزن هایی عرضه می شود؟...

بهترین نوع زعفران قائنات برای صادرات

بهترین نوع زعفران قائنات برای صادرات

بهترین نوع زعفران قائنات برای صادرات چیست؟ آیا می توان...

error: Content is protected !!
X