ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست؟ و موارد مصرف ریشه زعفران چیست؟ ریشه در کجای گل زعفران قرار دارد؟ ریشه برای چه غذاهایی استفاده می شود؟ قیمت هر مثقال ریشه چقدر است؟ بیشترین موارد مصرف ریشه چیست؟ ریشه زعفران چیست و موارد مصرف ریشه زعفران،

ریشه از خانواده زعفران است و بعضی ها به اشتباه فکر می کنن از گیاه دیگری است. قسمت انتهای کلاله ها را سفید می گویند و در واقع ساقه زعفران است که به آن خامه زعفران یا کنج نیز می باشد این قسمت رنگی ندارد ولی طعم عطر بسیار فوق العاده است، که در غذا هایی مانند آبگوشت وغیره … استفاده می شود که غذاها عطر خیلی خوبی می دهد، که مورد استقبال کشور های خارجی قرار گرفته است ، خیلی ها به اشتباه فکر می کنن ریشه زعفران مصرف نمی شود. ولی این یک اشتباه بزرگی است ، ریشه زعفران به غیر از عطر عالی که دارد.

ریشه زعفران چیست و موارد مصرف ریشه زعفران

خواص های خوبی هم دارد مانند: گیاه زعفران برای درد های عصبی ، کم خوابی، تشنج، آسم ،روماتیسم و دردهای لثه استفاده می شود.مهمترین خواص دارویی گیاه زعفران در درمان سرطان پروستات است. این بیماری بر اثر تغییرات هورمونی حاصله نظیر کم شدن مقدار آندرسترون و یا افزایش مقادیر سرمی استروژن ، استرادیول و آندروژن به وجود می آید.

 

 

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

این محصول ناب نسبت به کلاله های زعفران و قیمت مناسبی که دارد و معمولا به صورت مثقالی یا کیلویی به فروش می رسد که بسته به مصرف مشتریان است که در چه وزن هایی بخواهد و می توانید ریشه زعفران را در فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات در وزن های مختلفی با بسته های شیک و بروز تهیه کنید. این ریشه سفید زعفران به دلیل سبک بودن ریشه حجم بسیار خوبی می گیرد و بعد از صادرات ریشه زعفران مورد استقبال این است که در خارج به نام whiteمی شناسند. علاوه برخاصیت های زعفران سفید کاربردهای صنعتی زعفران سفید قابل توجه است.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

فروش اینترنتی زعفران قائنات

فروش اینترنتی زعفران قائنات در تهران

فروش اینترنتی زعفران قائنات در تهران چگونه است؟ آیا می...

خرید اینترنتی زعفران سحرخیزی مشهد

خرید اینترنتی زعفران سحرخیزی مشهد

چگونه می توان زعفران را به صورت اینترنتی خریداری کرد؟...

خواص گل گرده زعفران چیست

خواص گل گرده زعفران چیست

خواص گل گرده زعفران چیست؟ گرده زعفران برای چه غذاهایی...

error: Content is protected !!
X