موارد مصرف گرده زعفران چیست

موارد مصرف گرده زعفران چیست

موارد مصرف گردهزعفران چیست؟ گرده زعفران برای مصارفی خوب است؟ قیمت گرده زعفران چگونه است؟ خواص گرده زعفران چیست؟ چگونه می توان گرده زعفران را در شهر خودمان خریداری کنیم؟ بهترین نوع گرده زعفران چگونه است؟ واحد فروش گرده زعفران چیست؟ موارد مصرف گرده زعفران چیست.

برای تهیه گرد زعفران، زعفران را به مقدار مورد نظر گرفته در گرمخانه 25 درجه می خشکانند  و از الک ابریشمی نمره 100 بیرون می کنند ونخاله های آن را کنار می گذارند و گرده زعفران گرفته می شود.  معمولا 85 در صد زعفران پاک به دست می آید این گرد از عوامل محرک وضد تشنج وقاعده آور است، مقدار خوراک آن از 2 دسی گرم تا 2 گرم است. گرده زعفران از طریق الک کردن انواع زعفران ذرات ریزی به وجود می آید که به آن گرده می گویند.

موارد مصرف گرده زعفران چیست؟

گرده از خانواده زعفران است و رنگ دهی خوبی دارد و عطر خوبی به غذا می دهد، گرده زعفران در رستوران ها و آشپزخونه ها و… به جای زعفران از گرده استفاده می کنند. جدیدا در تمام عطاری ها از گرده زعفران استفاده می کنند. و امروزه تمام مردم جهان از گرده برای انواع غذاها و… استفاده می کنند، با اینکه وزن سنگینی دارد ولی قیمت مناسبی برخورد دار است.گرده زعفران  به صورت گرمی و مثقالی و کیلویی فروخته می شود .زنبور عسل با جمع آوری گرده گل و ذخیره آن در کندو غذای روزانه خود و لاور ها را جمع آوری می کند. ارزش گرده گل برای زنبور عسل به حدی است که می توان گفت این حشره بدون گرده گل امکان زندگی ندارد.

موارد مصرف گرده زعفران چیست

ترکیبات گرده (پولن) در حالت کلی عبارتند از:

کربوهیدرات،چربی ها، فیبر، مواد معدنی و ویتامین گرده برای جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و پرو تئین ها بسیار مناسب بوده و هنگام سوخت و ساز بدن ، موارد مورد نیاز را تامین می کند و بر خلاف مکمل های شیمیایی اثرات مضر ندارد.

موارد مصرف: بهبود التهاب پروستات، تقویت سیستم ایمنی بدن ، تقویت کننده و بهبود ضعف بدن، انرژی زا ونشاط آور، جلو گیری از پیری زود رس،مقوی مغز و اعصاب، بهبود افسردگی.

برای سفارش این محصول با کیفیت و عالی با شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

نحوه کاشت پیاز زعفران و تولید انواع زعفران

نحوه کاشت پیاز زعفران و تولید انواع زعفران

آیا از تولید کنندگان زعفران هستید و می خواهید با...

مرکز خرید زعفران در اصفهان

مرکز خرید زعفران در اصفهان

مرکز خرید زعفران در اصفهان کجاست؟ زعفران در اصفهان چگونه...

خرید زعفران نگین قائنات

خرید زعفران نگین قائنات

خرید زعفران نگین قائنات چگونه است؟ قیمت خرید زعفران نگین...

error: Content is protected !!
X