خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست؟ سفیدی زعفران چگونه بدست می آید؟ سفیدی زعفران برای چه مصارفی استفده می شود؟ آیا می توان سفیدی زعفران را به صورت مثقالی خریداری کرد؟ ویژه گی سفیدی زعفران چیست؟ نکته قابل توجه است که ریشه زعفران هم نیز دارای خواصی هستند که بیشتر افراد از آن اطلاع ندارند. و نسبت به قیمت مناسبی که دارد عطر و بوی فوق العاده ای می باشد که کارایی زیادی دارد که از خانواده زعفران می باشد که بعضی ها به اشتباه فکر می کنند از خانواده زعفران نیست.

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

زعفران دارای دوقسمت می باشد یک قسمت آن کلاله قرمز رنگ است و یک قسمت آن سفید یا خامه می گویند که به انتهای قرمز زعفران اتصال دارد. سفیدی زعفران از انتهای دسته دخترپیچ می باشد، وقتی که قسمت کلاله را از خامه جدا می کنند سفیدی ریشه بوجود می آید، با اینکه رنگ ندارد ولی دارای عطر بسیار زیادی همراه دارد و سفیدی زعفران حجم زیادی دارد ولی وزن سبکی برخوردار است و قیمت مناسب تری دارد نسبت به خود زعفران. ریشه سفید هم از خانواده زعفران می باشداین گیاه عطر فوق العاده بالایی دارد که در رستوران ها و آشپزخونه ها برای آبگوشت و غیره استفاده می کنند.

 

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست
خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

در زمان ها قدیم دانشمندان زیادی همچون ابوریحان بیرونی، ابن سینا و زکریا مورد بررسی قرار گرفته است. درمان بیماری بی نظیر: یرقان، تقویت قوای جنسی، کبد، اعصاب و نمونه هایی از تاثیرات این گیاه بر بدن است. اختلالات یادگیری و ترمیم سلول های  مغزی و هم چنین تقویت بینایی و حافظه از دیگر دستاوردهای علم امروزه در تحقیقات بر روی زعفران است که محققان بسیاری در این زمینه متحیر کرده. ریشه سفید زعفران تنها فاقد کروکسین است، قسمت سفیدی هم مانند سرگل که در خارج بهش all red می گویند به قسمت سفیدی هم در خارج white می گویند. سفیدی زعفران را هم مثل خود زعفران در بسته بندی ها بسیار شکیل در مثقالی و گرمی بسته بندی می کنند. خواص درمانی : دردهای عصبی، کم خوابی، تشنج ، آسم ، روماتیسم ودردهای لثه استفاده می شود. مصرف زعفران باعث کاهش سطح کلسترول ، بهبود جریان خون در بدن می شود. برخی از متخصصین طب گیاهی بر این بدن که استفاده از زعفران باعث تقویت حافظه می شود. برای سفارش این سفیدی زعفران یا به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات یا به شماره تلفن زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست؟ و موارد مصرف ریشه زعفران چیست؟ ریشه...

خواص ریشه سفید زعفران چیست

خواص ریشه سفید زعفران چیست

خواص ریشه سفید زعفران چیست؟ قیمت هر مثقال ریشه زعفران...

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

زعفران سفید چیست؟ زعفران سفید به طور معمول از زعفران دسته...

error: Content is protected !!
X