انواع زعفران صادراتی در ایران

انواع زعفران صادراتی در ایران

چند نوع زعفران صادراتی موجود هست؟ چه نوع زعفرانی صادرات می شود؟ بهترین نوع زعفران برای صادرات چیست؟ از کجا در ایران زعفران صادراتی بخریم؟ چگونه می توان زعفران صادراتی درجه یک را در شهر خودمان بخریم؟ قیمت بهترین نوع زعفران صادراتی چقدر است؟ زعفران صادراتی در چه بسته بندی هایی موجود می باشد؟ انواع زعفران صادراتی در ایران، همان طور که می دانید ایران بزرگترین تولید کننده زعفران جهان است که البته جدیدا در کشورهای دیگه هم تولید شده که هنوز از لحاظ کیفیت و توان تولید زعفران با ایران فاصله زیادی دارند و همچنان ایران از همه لحاظ رتبه اول را در زعفران دارد.

انواع زعفران صادراتی در ایران

زعفران ها به چند دسته مختلف تقسیم می شوند که تنها 2 نوع زعفران برای صادرات استفاده می شود1.دسته یا همان زعفران دختر پیچ و2. زعفران نگین البته این 2 نوع زعفران در ایران هم مورد استفاده زیادی قرار می گیرد ولی ما بحثمون فقط صادرات هست زعفران نگین که یکی از پرطرفدار ترین نوع زعفران هست چه در ایران و چه در خارج از کشور و بیشترین سهم صادرات هم زعفران نگین به خودش اختصاص داده و بهترین نوع زعفران برای صادرات زعفران نگین است بعد زعفران دسته یا دختر پیچ.

 

انواع زعفران صادراتی در ایران
انواع زعفران صادراتی در ایران

زعفران نگین برای صادرات معمولا بسته های 25 گرم. 100گرم. 250 گرم. 500 گرم و یک کیلو ارسال می شود که همین نوع زعفران برای مصارف داخلی به طور گرمی و مثقالی هم بسته بندی می شود که می توانید برای دیدن بهترین زعفران صادراتی در بسته بندی های شیک و جذاب به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات مراجعه کنید و بعد از خرید زعفران صادراتی را در شهر خودتان تحویل بگیرید قیمت زعفران صادراتی بسته به سفارش مشتری دارد که در چه وزن هایی بسته بندی می شود که آن هم به سفارش مشتری برمی گردد که در چه وزن هایی مصرف می کنند برای سفارش زعفران صادراتی به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

صادرات زعفران ذرجه یک ایران به چین

صادرات زعفران درجه یک به چین

چه نوع زعفرانی به چین صادر می شه؟ صادرات زعفران...

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات در ایران

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات در ایران

چگونه زعفران صادراتی قائنات بخریم؟ نمایندگی زعفران صادراتی قائنات در...

بهترین نوع زعفران برای صادرات

بهترین نوع زعفران برای صادرات

بهترین نوع زعفران برای صادرات چیست؟ زعفران صادراتی چه ویژگی...

error: Content is protected !!
X