قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت یک مثقال زعفران قائنات

قیمت یک مثقال زعفران قائنات چگونه هست؟ چگونه می توان زعفران قائنات را در شهر خودمان تهیه کنیم؟ زعفران قائنات از چه ویژه گی هایی برخوردار است؟ آیا می توان به صورت عمده و جزئی زعفران قائنات را به صورت مثقالی خریداری کرد؟ یک مثقال زعفران قائنات چند گرم است؟ قیمت یک مثقال زعفران قائنات. همان طور که می دانید زعفران قائنات یکی از بهترین زعفران های ایران می باشد که به دلیل آب و هوای عالی که دارد و کشاورزان با تجربه ای در شهر قائنات هستن که درست کشت پیاز را می دانند و همین امر باعث می شود تا زعفران مرغوبی برداشت کنند تا زعفران قائنات نه در ایران بلکه در تمام جهان حرف اول را بزند.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات

وزن خالص هر یک مثقال زعفران قائنات 4/608 گرم خالص است که در بسته بندی های پاکتی و یا در ظروف شکیل بسته بندی شده که به دست مشتریان می رسد ویژه گی های زعفران قائنات این هست که زعفران درشت بوده و هیچ گونه شکستگی ندارد و از رنگ زیبایی برخوردار است که همین عوامل باعث شده تا این زعفران از همه لحاظ نمونه بشه که پخش عمده ایی از زعفران قائنات صادر می شود و در کشورهای خارجی هم مورد استقبال خوبی هست.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات
قیمت یک مثقال زعفران قائنات

با نحوه درست دم کردن زعفران قائنات می توانید از یک عطر و طعم واقعی زعفران لذت ببرید البته توجه داشته باشید که زعفران را به اندازه مصرف فقط بسابید و باقیمانده زعفران را در جای خشک و دور از نور نگهداری کنید تا از کیفیت زعفران کاسته نشود برای سفارش عمده یا جزئی یک مثقال زعفران قائنات به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات مراجعه کنید یا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید تا زعفران قائنات را از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس در شهر خودتان تهیه کنید.


تماس با دنج زعفران

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد چگونه تعیین می شود؟...

قیمت خرید زعفران از تولید کننده

قیمت خرید زعفران از تولید کننده

قیمت خرید زعفران از تولید کننده چقدر است؟ قیمت خرید...

قیمت یک کیلو زعفران قائنات در ایران

قیمت یک کیلو زعفران قائنات در ایران

قیمت یک کیلو زعفران قائنات در ایران چقدر است؟ زعفران...

error: Content is protected !!
X