قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد

قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد

زعفران انواع مختلفی وجود دارد: زعفران دسته، پوشال، نگین و سرگل ممتاز بر اساس تقسیم بندی زعفران میزان خامه یا سفیدی همراه کلاله در محصولات مورد نظر می باشد. زعفران نگین یکی از با کیفیت ترین و فاخر ترین نوع زعفران است که سفید(خامه) یا ریشه زعفران به صورت کامل از آن جدا شده است، به خاطر این است که زعفران نگین کاملا قرمز می باشد.قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد، زعفران نگین بسته به درجه کیفیت و انواع آن به زعفران نگین معمولی و سوپر نگین یا نگین صادراتی قسمت بندی می شود. زعفران نگین به خاطر اینکه مقدار اندکی از ریشه و خامه زعفران به همراه کلاله وجود دارد به این اسم شناخته شده است؛ که شبیه زعفران سرگل می باشد اما قدرت رنگ دهی این زعفران بسیار فوق العاده بالا می باشد. زعفران نگین کاملا قرمز بوده و به علاوه کلاله های زعفران کاملا سالم و فاقد رشته های خورد شده می باشد. زعفران نگین سوپر رشته های صاف و بدون فرخوردگی .خشک شده وضخیم درشت اعلاء نیز می باشد به همین دلیل است زعفران سوپر نگین بسیار با کیفیت منحصر به فرد بوده و قیمت آن نسبت موارد دیگر زعفران ها بالا می باشد.

 

قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد
قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد

فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز  انواع زعفران نگین را با بالاترین کیفیت و فوق العاده ترین به هموطنان مان ارائه می کند . فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات انواع زعفران نگین را از زعفران اصل و خاص منطقه قائنات تهیه می شود و بنا به در خواست مشتریان به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی در وزن های مختلف با ضمانت کیفیت عالی به آدرس هموطنان مان ارسال می کند. از آنجا که قیمت زعفران متفاوت بوده و روزانه نوسان می کنند فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات قیمت به روز زعفران در سایت خود ارائه می کند.

شما می توانید با وارد شدن به سایت علاوه بر آشنایی با انواع محصولات، انواع زعفران نگین را به همراه بسته بندی مختلف آن مشاهده نمایید و برای سفارش به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت بهترین نوع زعفران قائنات

قیمت بهترین نوع زعفران قائنات

زعفران قائنات چه نوع زعفران است؟ بهترین نوع زعفران قائنات...

قیمت تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران

قیمت تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران

تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران در مشهد کجاست؟ چطوری...

قیمت زعفران یک گرمی قائنات در بازار مشهد

قیمت یک مثقال زعفران در سال 96

قیمت زعفران را چه کسانی مشخص می کنند؟ قیمت یک...

error: Content is protected !!
X