بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات چیست؟ زعفران قائنات صادراتی چه ویژه گی هایی دارد؟ آیا می توان زعفران صادراتی قائنات را در شهر خودمان خریداری کنیم؟ زعفران صادراتی قائنات در چه بسته بندی هایی به فروش می رسد؟ قیمت زعفران صادراتی قائنات چیست؟ بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات. ایران که بهترین زعفران دنیا رو دارد و باز بهترین زعفران ایران مال شهر قائنات هست به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و عطر خوبی که دارد و بخش عمده این محصول صادرات می شد.

عمده ترین ترکیب ایجاد کننده طعم تلخ در زعفران گلیکوزیدی است به نام پیکروکروسین با فرمول شیمیایی c16 h26 o7 این ماده تلخ قابل تبلور است و از طریق هیدرولیز اسید گلوکز ئ آلوئیدی به نام سافرانال تولید می کند.

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات

زعفران در اقلیم های مختلف با شرایط متغیر از نظر ارتفاع، تغییرات درجه حرارت و رطوبت هوا کشت و کار می شود زعفران گیاهی است گرمسیری و در نقاطی که آب و هوای متعدل داشته و دارای تابستانهای گرم و خشک و آفتابی پاییز و زمستان نسبتا ملایم است به خوبی رشد می کند. بهترین نوع زعفران سرگل می باشد این نوع زعفران دارای کلاله های قرمز و بدون دم سفید ی(خامه) می باشد و هیچ شکستگی و فرخوردگی ندارد زعفران سرگل قائنات یکی از بهترین نوع زعفران می باشد دارای کیفیت بسیار عالی دارد ورنگ دهی فوق العاده ای و عطر دل نشینی دارد این نوع زعفران قیمت مناسبی دارد. در بازار سرگل به نام سرقلم، سر ریشه  و ممتاز می شناسند.

 

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات
بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات

زعفران یکی از مهم ترین محصولات کشور ما به حساب می آید  می تواند نقش بسیار پر رنگی در تولید ناخالص ملی ایفا کند. زعفران از یک جنبه دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است و آن هم نیاز بسیار کم این محصول به آب در فرآیند این محصول کفایت می کند، یک بار  اوایل فصل پاییز و بعد از چیده شدن محصول، بار دوم در فصل بهار زعفران در بسیاری از مناطق ایران قابل کشت است و همواره به عنوان یک کشت جایگزین در مناطقی که دچار مشکل آب هستند مطرح بوده است. برای سفارش بهترین زعفران قائنات به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات مراجعه کنید یا با شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت بهترین زعفران صادراتی ایران

قیمت بهترین زعفران صادراتی ایران

قیمت بهترین زعفران صادراتی ایران چگونه است؟ چگونه می توان...

فروش عمده زعفران صادراتی ایران

فروش عمده زعفران صادراتی ایران

تا چند کیلو می توان صادرات داشت؟ صادرات زعفران چگونه...

زعفران سرگل قائنات صادراتی چیست

زعفران سرگل قائنات صادراتی چیست

زعفران سرگل قائنات صادراتی چیست؟ چه طوری زعفران سرگل تولید...

error: Content is protected !!
X