بهترین پک هدیه زعفران قائنات

بهترین پک هدیه زعفران قائنات

بهترین پک هدیه زعفران قائنات از کجا می توان خریداری کرد؟ برای هدیه تبلیغات می توان از پک هدیه زعفران قائنات استفاده کرد؟ پک های هدیه چه مزایایی نسبت به بقیه پک های هدیه دارد؟ پک های هدیه زعفران دارای سایز های مختلف می باشد که هر نوع سلیقه ای مناسب است. پک های هدیه زعفران یکی از پر مصرف ترین نوع برای شناخت و هدیه دادن می باشد. از پک های هدیه تبلیغاتی، شرکت های خصوصی و دولتی برای شناخت استفاده می کنند. اگر از پک های هدیه تبلیغاتی براتون تکراری شده ما به براتون پک های هدیه زعفران قائنات پیشنهاد می کنیم این نوع پک ها جلوه بسیار زیبا می باشد و نمای خاصی به نظر بیننده دارد.

پک های هدیه زعفران قائنات دارای انواع متنوعی بوده و در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد این پک ها دارای چهار سایز است: کوچک، متوسط، بزرگ، خیلی بزرگ می باشد.

پک های هدیه کوچک با طرح مخملی می باشد، در این نوع پک ها دارای خاتم که ازجنس فلز است استفاده می شود و داخل ظرف خاتم مقداری زعفران، حدود یک مثقال تا 5 گرم قرار می گیرد و زیبایی آن را دو چندان کرده است.

بهترین پک هدیه زعفران قائنات
بهترین پک هدیه زعفران قائنات

پک هدیه متوسط با طرح های مخملی و ساده هم نوع رایج دیگری در بازار می باشد و شما می توانید در بازار تهیه کنید.در این پک هدیه به خاطر اینکه بزرگتر از پک هدیه کوچک، می شود علاوه برخاتم یک قوطی آذین کنار آن استفاده کرد. وزن خاتم همان یک مثقال . 5گرمی می باشد و داخل قوطی آذین هم یک مثقال سرگل قرار می گیرد. پک هدیه متوسط دو مدل می باشد مخملی و چوبی وجود دارد.

پک هدیه زعفران بزرگ که با مدل مخمل هست و در بازار وجود دارد این نوع پک دارای ظرافتی که دارد از استحکام بالایی برخوردار است و زیبایی خاصی دارد. محتوای داخل پک از دو خاتم یک مثقال یا 5 گرمی و یک عدد قوری پیرکس که می شود در دمای حرارت مستقیم استفاده نمود و یک عدد هم هاون با دسته هاون دارد و زیبایی خاصی دارد.

و پک هدیه بزرگ، نوع خاتم آن از 5 گرم به 5 مثقال تغییر داد این مخصوص افرادی است که میخواهند از زعفران بیشتر استفاده کنند در ظرف قرار می گیرد .

شما می توانید به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات مراجعه کنید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

فروش اینترنتی پک کادویی زعفران ممتاز قائنات

فروش اینترنتی پک کادویی زعفران ممتاز قائنات

فروش اینترنتی پک کادویی به چه صورت است؟ قیمت پک...

فروش اینترنتی پک هدیه زعفران

فروش اینترنتی پک هدیه زعفران

فروش اینترنتی انواع پک هدیه زعفران را با طرح های...

خرید انواع پک هدیه زعفران

خرید انواع پک هدیه زعفران

خرید انواع پک هدیه زعفران در کدام فروشگاه صورت می...

error: Content is protected !!
X