فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

چگونه می توان ظروف بسته بندی زعفران شیک را تهیه کرد؟ ظروف خاتم چه نوع ظروفی است؟ خاصیت ظروف خاتم برای زعفران چیست؟ قیمت عمده ظروف زعفران چقدر است؟ از کجا می توان ظروف زعفران خریداری کرد؟ فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد. ظروف بسته بندی زعفران امروزه یکی از پر کار بردترین ظروف بسته بندی تولید شده است که برای ماندگاری بهتر زعفران استفاده می شود از گزینه ی مناسبی برای هدیه دادن است و معمولا مشتریان به سفارش خودشان بسته بندی را با برند خودشان سفارش می دهند.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

در این مقاله می خواهیم  به ظروف در مورد ظروف خاتم که مخصوص زعفران است توضیح دهیم ظروف بسته بندی زعفران طرح خاتم در انواع وزن ها تولید می کنیم، در وزن های نیم گرم، یک گرم وتا 500 گرم ویک کیلو زعفران از مدل ظروف خاتم موجود می باشد که بسته به سفارش مشتری دارد که در چه وزن هایی لازم ومصرف می کند. ظروف خاتم جنس آن از فلز است و در تمامی وزن ها طرح ها آن فرق نمی کند و ظاهر  آن طرح های سنتی رنگ هست و برای هر مدل یک کاور شیک طراحی شده البته برای وزن های بالای 100 گرم کاور ندارد و خود ظروف زیبایی خاص خودش دارد.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

در این ظروف خاتم هوا به هیچ عنوان داخل ظرف خاتم نمی شود و هیچ گونه آسیبی به زعفران نمی خورد، یکی از ویژگی های خوب این است که زعفران را می توان از روی قوطی دید و این یکی از ویژگی های خوب این ظروف است، و معمولا این ظروف را برای هل هم استفاده می شود، برای سفارش ظروف خاتم به و کاورهای این ظروف به شماره ی زیر تماس بگیرید. و آن را در شهر خودتان با قیمت مناسب تحویل بگیرید. ارسال به تمام نقاط ایران


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش قوطی زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

تولید و پخش ظروف کریستال زعفران

تولید و پخش ظروف کریستال زعفران

تولید و پخش ظروف کریستال زعفران در کدام شهر هست؟...

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در ایران

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در ایران

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در ایران چگونه است؟ قیمت...

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران

مرکز عمده فروش ظروف خاتم زعفران کجاست؟ ظروف خاتم نسبت...

error: Content is protected !!
X