ریشه زعفران سال ۹۶

قیمت ریشه زعفران سال 96

ریشه زعفران چیست؟ ریشه زعفران برای چه مصارفی است؟ ریشه زعفران چگونه به دست می آید؟ آیا ریشه از خانواده زعفران است؟ قیمت ریشه زعفران چقدر است؟ ریشه زعفران چگونه عرضه می شود؟ آیا می توان در شهر خودمان ریشه زعفران را خریداری کنیم؟ قیمت ریشه زعفران سال 96. ریشه زعفران از خانواده خود زعفران می باشد که دارای خاصیت های ویژه ای برخوردار است ریشه ها به طور شعاعی از طول قاعده سومین میانگره خارج می شود آنها ظریف، سفید رنگ هستن. ریشه زعفران انتهای کلاله های قرمز است که به آن کنج (خامه) می گویند ریشه زعفران در زعفران  دسته یا دختر پیچ می باشد که به کلاله متصل هستش. پایه اصلی زعفران ریشه می باشد و ریشه ها بسیار ضخیم تر جذب می کنند. ریشه زعفران در رستوران ها و عطاری ها مورد استفاده قرار می گیرد و با اینکه رنگ ندارد ولی طعم و بوی ویژه ای به غذا ها می دهد.

ریشه زعفران سال ۹۶
ریشه زعفران سال ۹۶

قیمت ریشه زعفران سال 96 نسبت به خود زعفران قیمت مناسب تری برخوردار است و از لحاظ کیفیت عالی می باشد و حجم سنگینی دارد . زعفران به قسمت کلاله و کلاله همراه با بخش هایی از خامه ی گل زعفران پس از خشک شدن اطلاق می گردد. در زمان جدا کردن زعفران از زیر محل اتصال سه شاخه کلاله از قسمت سفید جدا شده اند در بسته به میزان خامه ی باقیمانده زعفران حاصل می شود. همانند مرحله ی برداشت گل زعفران جدا سازی نیز نقش موثری در تعیین کیفیت نهایی زعفران تولیدی دارد. موقع جدا سازی ریشه از کلاله سفیدی بوجود می آید و کلاله ها تمیز سرگل می باشد.

کنج (سفیدی) همراه با دسته به فروش می رسد زعفران دسته از کلاله ی همراه با خامه تشکیل شده است و از مرغوبیت کمتری از زعفران سرگل و پوشال برخوردار است و با قیمت نازلتر به شیرینی سازان می فروشند خامه فاقد مواد موثر در رنگ(فاقد رنگ دانه کروسین) وعطر وطعم زعفران است. می توانید با مراجعه به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات از قیمت به روز ریشه اطلاع پیدا کنید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

خواص ریشه سفید زعفران چیست

خواص ریشه سفید زعفران چیست

خواص ریشه سفید زعفران چیست؟ قیمت هر مثقال ریشه زعفران...

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست

خواص قسمت سفیدی زعفران چیست؟ سفیدی زعفران چگونه بدست می...

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

زعفران سفید چیست؟ زعفران سفید به طور معمول از زعفران دسته...

error: Content is protected !!
X