ظروف کریستالی زعفران در مشهد

ظروف کریستالی زعفران در مشهد

ظروف کریستالی زعفران چیست؟ چگونه می توان ظروف کریستالی زعفران را به صورت عمده و جزئی خرید؟ ظروف کریستالی زعفران چند نوع است؟ قیمت ظروف کریستال زعفران در مشهد چقدر است؟ آیا می توان ظروف کریستالی زعفران را در شهر خودمان خریداری کنیم؟ ظروف کریستالی زعفران در مشهد. کیفیت خود زعفران از اهمیت بالایی برخوردار است و ظروف بسته بندی این محصول هم  که باید به خوبی ویژگی های مفید آن را حفظ کرد.

ظروف کریستالی زعفران در مشهد

یکی از بهترین نمونه ظروف زعفران را می توانید در این مدل اطلسی که از خانواده ظروف کریستالی است اشاره کرد که این ظروف قیمت مناسبی دارد نسبت به انواع خود در بازار و دارای سایزهای منحصر به فرد است و این امکان به مشتریان می دهد تا بتوانند هر چه بیشتر زعفران را در درون خود نگهداری کند این قوطی کریستال ظریف و با کیفیت است این قوطی در بسته بندی کادویی هم استفاده می شود و نمونه دیگه از خانواده ظروف کریستالی صدف است که هم یکی از انواع گوناگون ظروف کریستالی زعفران می باشد و به دلیل ساده و شیک بودن مورد پسند خیلی ها قرار گرفته است، صدف کریستال از جنس پلاستیک فشرده می باشد و به ایستاده و عمودی است این ظروف با کیفیت بدنه مربع شکل و درب گردی هم دارد.

ظروف کریستالی زعفران در مشهد
ظروف کریستالی زعفران در مشهد

ظرف کرستالی در دو مدل تهیه شده و هر کدام در 4 سایز یک گرم، دو گرم، یک مثقال، دو مثقال و پنج مثقال در بازار موجود است. زعفران خشک بسیار شکننده می باشد و موقع حمل ونقل باعث مشکل می شود برای حل این موضوع به ظرف کریستالی نمود. این نوع ظروف باعث جلوگیری از شکسته شدن می شود و عطر و رنگ را محافظت می کند و مانع تماس رطوبت می شود. برای سفارش عمده و جزئی انواع ظروف زعفران چه کریستال و چه خاتم به سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات مراجعه کنید یا به شماره زیر تماس بگرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش قوطی زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

پک هدیه زعفران قائنات مخصوص هدیه

پک هدیه زعفران قائنات مخصوص هدیه

بهترین پک هدیه زعفران چیست؟ بهترین هدیه به دوستانمان چی...

قیمت فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

قیمت فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

قیمت عمده و جزئی ظروف بسته بندی زعفران چقدر است؟...

خرید ظروف بسته بندی زعفران

خرید ظروف بسته بندی زعفران

چگونه می توان ظروف بسته بندی زعفران در شهر خودمان...

error: Content is protected !!
X