قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

زعفران سفید چیست؟ زعفران سفید به طور معمول از زعفران دسته به وجود می آید و آن هم زمانی که بخواهند قسمت کلاله زعفران را از قسمت سفیدی دسته جدا کنند این محصول به وجود می آید، قسمت ریشه وسفید که در ایران به آن کنج یاسفیدی زعفران گفته می شود؛ باقی مانده که نمی توان آن را زعفران تلقی کرد.این قسمت در اروپا به white یا سفید یا style (خامه) معروف است. قیمت سفیدی زعفران نسبت به خود زعفران از قیمت بسیار پایین تری بر خوردار بوده و این له دلیل بی کیفیت بودن محصول نیست. قیمت ریشه یا سفیدی زعفران.

سفیدی زعفران( ریشه) عطر دهنده غذاها

کنج زعفران جزء دسته بندی انواع زعفران قرار نمی گیرد. بر خلاف تصور عده ای که تصور نمی کنند کنج دارای عطر بیشتری نسبت به سرگل است باید گفت بررسی علمی و آنالیزهای انجام شده نشان می دهد که موارد ارزشمند فقط کلاله قرمز رنگ زعفران زعفران نهفته است. این مواد بخصوص کروسین (عامل رنگ زعفران) در اثر حرکت در بافت گیاهی از کلاله به خامه منتقل شده اما چون در خامه رطوبت بیشتری وجود دارد موجب شده که به نظر بیاید که عطر بیشتری از خامه به مشام می رسد.

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

قیمت ریشه زعفران نسبت به خانواده زعفران مناسب تر است و معمولا به اسم سفیدی هم گفته می شود که ریشه زعفران از عطر فوق العاده ای برخوردار است که جدیدا در کشورهای خارجی هم استقبال شده

سفیدی زعفران را برای عطر دهی غذاها وچاشنی ها و… استفاده می کنند در غیر این صورت استفاده دیگری از آن نمی توان کرد. سفیدی به دلیل اینکه کلاله با آن نیست از قیمت پایین تری نسبت به خود زعفران بر خوردار است.

فروش این محصول به صورت مثقالی است وشما می توانید آن را از طریق فروشگاه با کیفیت بالا سفارش دهید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرد.

قیمت ریشه زعفران یا سفیدی زعفران

چقدر زمان می برد که این بسته به دستمان برسد؟ آیا شما راهکارهایی برای سریع رسیدن بسته به دستمان دارید؟ 

بله؛ ما همیشه دنبال راه ها و روش های مختلفی برای ارسال سریعتر هستیم و فعلا سیستم های زیر را داریم که می توانید از آن ها برای دریافت سفارش خود استفاده کنید که به طور خلاصه آن را در زیر مشاهده کنید. اگر در آینده روش جدید تری پیدا کردیم باز هم در لیست زیر اضافه می کنیم.

ارسال کالا به روش پست سفارشی، برای کلیه شهرهای ایران امکان پذیر است و زمان ارسال در این روش بسته به دور یا نزدیک بودن شهر شما، بین ۳ تا ۵ روز طول می انجامد.

ارسال کالا به روش پست پیشتاز، برای کلیه شهرهای ایران امکان پذیر است و در زمان ارسال در این روش بسته به دور یا نزدیک بودن شهر شما، بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت می باشد.

ارسال کالا به روش پست ویژه، فقط برای بعضی از شهرها امکان پذیر است و زمان تحویل بسته از طریق این پست فقط ظرف ۴۸ساعت انجام می گیرد و از ساعت ۱۲ ظهر ارسالی به مدت ۴۸ ساعت به طول می انجامد تا بسته پستی تحویل داده شود.

ارسالی کالا به روش تیپاکس ،فقط در صورتی امکان پذیر است که شهر شما خدمات و نمایندگی تیپاکس را داشته باشد 

وهمچنین خود شما آن را از مدیران فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات بخواهید.معمولا تا ساعت۴ بعدظهر ارسال می شود و روز بعد تا ۴ بعدظهر پخش می شود.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت ریشه سفید زعفران

قیمت ریشه سفید زعفران

قیمت ریشه سفید زعفران چقدر است؟ کاربرد و خواص ریشه...

ریشه زعفران سال ۹۶

قیمت ریشه زعفران سال 96

ریشه زعفران چیست؟ ریشه زعفران برای چه مصارفی است؟ ریشه...

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست موارد مصرف ریشه زعفران

ریشه زعفران چیست؟ و موارد مصرف ریشه زعفران چیست؟ ریشه...

error: Content is protected !!
X