قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد چگونه است؟ ظروف بسته بندی زعفران به چند دسته تقسیم می شه؟ چگونه می توان ظروف بسته بندی زعفران را در مشهد تهیه کرد؟ آیا می توان به صورت عمده و جرئی ظروف بسته بندی زعفران را تهیه کرد؟ قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد. یکی از گران ترین سوغاتی در مشهد زعفران می باشد که با استفاده از ظروف مورد نظر باعث جلوه ی خاصی و منحصر به فرد به زعفران می دهد انواع ظروف بسته بندی وجود دارد که با قیمت های مختلفی در بازار بفروش می رسد . رایج ترین بسته بندی اطلسی، آذین، خاتم ، پاکتی می باشد که هر کدام قیمت های متفاوتی دارد و شکل و ظاهر خاصی هر کدام دارد و از لحاظ جنس ها با یکدیگر فرق دارد. این ظروف ایستاده کریستالی به نام آذین برای نگهداری زعفران خریداری کرد و در بازار انواع مختلف وجود دارد برای حفظ بوی طعم موثر است این اطمینان را داشته باشید که شبه کریستال بودن اینگونه ظروف بسته بندی به هیچ عنوان نمی شکند و ضربه نمی بیند و می توانید با خیال آسوده و به مدت طولانی آن را حمل نقل کنید این ظروف از لحاظ کیفیت عالی می باشد و قیمت مناسبی دارد این ظروف برای بسته بندی زعفران هم استفاده می شود.

 

قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد
قیمت ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

ظروف خاتم انواع مختلفی دارد و جنس خاتم فلز است و طرح های و نقش و نگار  منحصری دارد و این ظروف خاتم و باکس mdf دارد وبرای محافظ خاتم می باشد ظروف خاتم و باکس محافظ بسته بندی mdf ، ظروفی هستند که برای محافظ ظرف فلزی زعفران از باکس mdf استفاده می کنند و برای جلو گیری از شکستگی و آسیب رسانی از این محافظ استفاده می کنند طراحی باکس mdf زیبایی خاصی دارد و به ظرف خاتم جلوی دیگری دارد و قیمت بسیار مناسب دارد.

در سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات انواع ظروف بسته بندی شکیل و زیبا وجود دارد و قیمت های متفاوتی دارد برای اطلاع بیشتر به شماره زیر تماس حاصل فرمایید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش قوطی زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت عمده ظروف بسته بندی زعفران طرح آذین کوچک

خرید ظروف زعفران افغانستان

چگونه می توان ظروف بسته بندی زعفران در افغانستان خریداری...

فروش عمده انواع ظروف بسته بندی زعفران مشهد

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران مشهد

فروش عمده و جزئی ظروف بسته بندی زعفران چگونه است؟...

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران در ایران

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران در ایران

چگونه می توان به صورت عمده ظروف بسته بندی زعفران...

error: Content is protected !!
X