قیمت زعفران در کشور ترکیه

قیمت زعفران در کشور ترکیه

قیمت زعفران ایران در ترکیه چگونه است؟ بهترین نوع زعفران برای صادرات به کشور ترکیه چیست؟ قیمت زعفران در کشور ترکیه، ترکیه به عنوان یکی از مصرف کنندگان زعفران ایران بیشترین میزان واردات زعفران خود را از ایران تامین می نماید. اطلاعات قیمت خرید و فروش زعفران در فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات  قابل دسترسی می باشد. زعفران یک گیاه اصیل ایرانی می باشد، که از زمان پیدایش آن در جهان 3000 سال می گذرد و اولین کشوری که توانست به برداشت این گیاه دست پیدا کند ایران در شهر قائنات بوده و حتی بعد از آن، کشاورزان ایرانی به کشورهای عربی، هندوستان و کشورهای اروپایی روش کاشت و برداشت این گیاه را آموزش دادند. از آنجایی که زعفران گیاه گرمسیری است تنها در مناطق کویری که تابستان های طولانی و زمستان های ملایمی دارد رشد می کند زیرا پیاز زعفران در زمستان رشد می کند و سرمای زیاد در این فصل میتواند به آن صدمه وارد کند.
در حال حاظر کشور ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان می باشد، از این رو کشورهای مانند ترکیه، چین، امارات، دبی و گرجستان خریداران پر و پا قرص این گیاه هستند و زعفران مورد نیاز خود را از ایران تهیه می کنند.

قیمت زعفران در کشور ترکیه
قیمت زعفران در کشور ترکیه

از آنجایی که در شهرهای زیادی از ایران زعفران کشت می شود و در بیشتر بازارهای این کشور زعفران به وفور یافت می شود، معمولا قیمت آن ارزان تر از کشورهای دیگر می باشد که این امر موجب شده است در بیشتر غذاهای ایرانی از زعفران به عنوان چاشنی و طعم دهنده بسیار عالی استفاده شود.

خرید زعفران از کشاورزان

شاید تا کنون به فکر شما هم رسیده باشد که با خرید زعفران بدون واسطه از کشاورزان می توان در قیمت آن تغییری ایجاد کرد، اما نکته قابل توجه این است که تمامی مصرف کنندگان نمی توانند به تولید کنندگان دسترسی داشته باشند و به نظر مشتریان خرید زعفران از بازار بسیار راحت تر می باشد.
روش جدیدی که در حال حاظر در بیشتر کشورهای جهان مرسوم شده است خرید اینترنتی می باشد که در این روش خریدار می تواند به طور مستقیم با فروشنده ارتباط بر قرار کرده و طبیعتا محصول را با قیمت مناسب تری خریداری کند.
در روش خرید مستقیم، با حذف واسطه ها محصول خریداری شده مرغوب تر می باشد و کیفیت آن تضمینی است. تمامی مصرف کنندگان زعفران در سراسر جهان و حتی کشور ترکیه می توانند از طریق این سایت خرید آنلاین زعفران را به راحتی انجام دهند و پول کمتری هم بپردازند.

برای خرید زعفران به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت زعفران قائنات در مشهد

قیمت زعفران قائنات در مشهد

قیمت زعفران قائنات در مشهد چگونه مشخص می شود؟ چگونه...

قیمت زعفران اصل در کانادا

قیمت زعفران اصل در کانادا

قیمت زعفران اصل در کانادا چگونه است؟ کانادا یکی از...

قیمت یک مثقال زعفران امروز

قیمت یک مثقال زعفران امروز

قیمت یک مثقال زعفران امروز چقدر است؟ چگونه می توان...

error: Content is protected !!
X