قیمت هر گرم زعفران قائنات

قیمت هر گرم زعفران قائنات

هرکیلو زعفران چند گرم زعفران قائنات است؟ قیمت هر گرم زعفران قائنات چقدر است ؟ چگونه می توان یک گرم زعفران قائنات رابه صورت عمده و جزیی خریداری کرد؟ یک گرم رعفران قائنات چه ویژگی هایی دارد؟ حجم یک گرم زعفران قائنات چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران قائنات چقدر است؟ زعفران قائنات در بسته بندی های پاکتی و ظروف های بسته بندی تهیه شده و از حجم خوبی در بسته بندی ها برخوردار است. در سرزمین های خشک و گرم جای نیم کویر خوبی برای کشت و پرورش زعفران می باشد به خاطر همین است که در منطقه قائنات زعفران بهتر رشد می کند و در منطقه قائنات خاک، آب و هوای خوبی دارد.

قیمت هرگرم زعفران قائنات

همانطور که بارها گفته ایم استان خراسان قطب اول کشت زعفران در جهان است و بهترین نوع زعفران را می توان در شهر قائنات یافت به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و عطر ، بوی عالی دارد زعفران قائنات رتبه اول را دارد و قلم های زعفران درشت و بدون شکستگی است و وقتی در بسته بندی های یک گرمی قرار می گیرد حجم بسیار جالبی دارد ، به دلیل کلاله های درشت و بدون آسیب دیدگی زعفران قائنات است و هرکیلو زعفران برابر با 1000 بسته ی یک گرمی زعفران قائنات  که می توان آن را به صورت جزیی و عمده تهیه کرد.

قیمت هر گرم زعفران قائنات
قیمت هر گرم زعفران قائنات

 

فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات زعفران را به صورت فله ای و بسته بندی گرمی در بازار عرضه می شود، این فروشگاه زعفران به صورت فله ای مستقیم از کارکنان قائنات خریداری کرده و به صورت بسته بندی های زیبا وشکیل در ظرف های خاتم، اطلسی ، آذین و … به صورت گرمی بسته بندی می کنیم، انواع بسته بندی گرمی مختلف است قیمت گرمی زعفران قائنات بسته بندی نیز با توجه به نوع ظروف بسته بندی است، قیمت هر گرم زعفران به نوع خود زعفران هم بستگی دارد. برای سفارش به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد

قیمت روز زعفران قائنات در مشهد چگونه تعیین می شود؟...

عمده فروشی زعفران در مشهد

قیمت زعفران نگین اعلا صادراتی ایران

زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟ زعفران نگین از چه...

قیمت انواع زعفران اعلا قائنات

قیمت انواع زعفران اعلا قائنات

عمده ترین جایگاه های انواع زعفران اعلا قائنات از لحاظ...

error: Content is protected !!
X