چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی بخریم

چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی بخریم؟

چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی را بخریم؟ زعفران قائنات صادراتی چه ویژگی دارد؟ قیمت فله و بسته بندی زعفران صادراتی چه قیمت است؟ چگونه می توانیم زعفران قائنات را با قیمت مناسب بخریم؟ از کجا زعفران قائنات صادراتی اعلا با بهترین کیفیت از طریق اینترنت خریداری کنیم؟

شهر قاین به دلیل آب و هوای مطلوبی که دارد، در کیفیت زعفران بسیار تاثیر گذار است، طرفداران زیادی چه در ایران و چه در خارج کشور دارد. البته تمامی زعفران های کشورمان در خارج از کشور مشتریان زیادی دارد.

زعفران نگین اعلا صادراتی از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است، که اکثر این محصول به خارج صادر می شود. سرگل ناب قائنات هم از این کیفیت برخوردار است، و طبق آزمایشات انجام شده قدرت رنگدهی این دو محصول بالا ۲۴۰ usp (واحدی برای اندازه گیری قدرت رنگی زعفران) هست و شما با خرید از فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات این محصولات را به طور مستقیم دریافت کنید. یعنی( از تولید به مصرف)

بسته بندی زعفران صادراتی

زعفران ایران از لحاظ کیفیت، تولید و صادرات رتبه اول را در جهان دارد و در داخل هم مصرف زعفران ایران بسیار عالی است. بیشترین سهم صادرات را به کشور چین انجام می شود و بعد به کشور های اسپانیا و دبی… است.

بسته بندی زعفران صادراتی

بسته بندی زعفران صادراتی در ایران یکی از محبوب ترین بسته بندی ها در بین شرکت های صادراتی می باشد.

در داخل و خارج از کشور زعفران برای مصرف دارویی هم استفاده می شود. زعفران را از طریق کیفیت طول کلاله و خامه می توان تشخیص داد:

  • زعفران نگین رتبه ۱
  • زعفران سرگل یک درجه از زعفران نگین پایین تر
  • زعفران پوشال رتبه ۲
  • زعفران سفید برای مصارف خانگی و غذا استفاده می شود.

تفاوت انواع زعفران ها

  1. زعفران پوشال، زعفرانی است که به صورت رشته ای و به همراه آن سفیدی و زردی هم وجود دارد.
  2. زعفران سرگل تماما قرمز و قلم ریز بوده، بخاطر همین که به سورت شده نوع پوشال و شکسته است.
  3. زعفران سرگل و نگین هر دو کاملا قرمز و خالص می باشد. فرق شان در این است که زعفران سرگل رشته های شکسته دارد ولی نگین سالم است.
  4. زعفران پوشال به دلیل اینکه انتهای آن دارای سفیدی است‌. و زعفران نگین به علت قیمت بالا و میزان کمی در بازار است، ولی سرگل در میان انواع سه گانه به دلیل قرمز بودن و قیمت مناسب بیشتر در ایام سال و میزان صادرات به زعفران سرگل اختصاص دارد.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات

ما در فروشگاه دنج زعفران این امکان را به وجود آورده ایم که شما بتوانید، زعفران مورد نیاز خود را به صورت زعفران گرمی و زعفران مثقالی تهیه کنید. با توجه به قیمت یک مثقال زعفران در سال 96 ما تمام سعی خود را کرده ایم تا قیمت زعفران را با قیمت بسیار ارزان تر از جاهای دیگر برای شما  آماده کنیم. تمام زعفران های دنج زعفران از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شما می توانید آن را همراه با تضمین کیفیت دریافت کنید.

نمایندگی زعفران قائنات در تهران

ما سعی کرده ایم تا به صورت فعال بهترین جنس منطقه قائنات را در تهران عرضه کنیم. از کسانی که دوست دارند زعفران باکیفیت ما را تهیه کنند و درخواست نمایندگی دارند، خواهشمندیم که از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

صادرات زعفران به ترکیه

صادرات زعفران به ترکیه

صادرات زعفران به ترکیه چگونه است؟ آیا می توان از...

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات در ایران

بهترین نوع زعفران صادراتی قائنات در ایران

چگونه زعفران صادراتی قائنات بخریم؟ نمایندگی زعفران صادراتی قائنات در...

بهترین زعفران صادراتی ایران

بهترین زعفران صادراتی ایران

بهترین نوع زعفران برای صادرات و مصرف داخلی چیست؟ بهترین...

error: Content is protected !!
X