قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی

قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی

زعفران نگین چه نوع زعفرانی است؟ فرق زعفران نگین با زعفران های دیگه چیست؟ زعفران نگین از چه کیفیتی برخوردار است؟ آیا می توان زعفران نگین را در وزن های دلخواه تهیه کرد؟ دلیل اصلی صادرات زعفران نگین چیست؟ زعفران نگین به چند دسته تقسیم می شود؟ زعفران نگین به کدام کشورها صادرات می شود؟ قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی.

زعفران نگین یا نگین سوپر نام دارد که از بهترین نوع زعفران ها هست که اکثر این محصول به خاطر قدرت رنگ دهی بالایی که دارد صادرات می شود به کشورهای چین. دبی. اسپانیا که عمده این محصول به چین فرستاده می شود البته در داخل ایران هم طرف دارهای زیادی دارد که فقط زعفران نگین یا همان نگین سوپر خریداری می کنند که در بسته بندی ها جلوه خیلی زیبای دارد.

قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی

زعفران نگین به 2 دسته تقسیم می شود دسته اول نگین سوپر که قلم های درشت چشم نوازی دارد و عطر بسیار خوش رنگی دارد که از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار است نسبت به انواع زعفران های دیگه و همان طور که گفتیم اکثر این محصول صادرات می شود و قیمت هم بالاتر است و از همه لحاظ رتبه اول را دارد دسته دوم که شبه نگین نام دارد که در آن خامه یا ریشه زعفران هم دیده می شود و قیمت پایین تری هم دارد نسبت به زعفران نگین سوپر که بعضی از مشتریان این محصول را ترجیح می دهند.

 

قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی

 

 در کشورهای خارجی بیشترین چیزی که براشون مهم است قدرت رنگ دهی هست که زعفران نگین بهترین گزینه هست برای صادرات و راضی نگه داشتن مشتریان چینی و… می توانید با مراجعه به فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات این محصول را از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس در شهر خودتان تهیه کنید و با حذف واسطه زعفران نگین سوپر را با قیمت مناسب تهیه کنید و از عطر و بوی زعفران اصیل ایرانی نهایت استفاده رو ببرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد

قیمت لحظه ای زعفران نگین در مشهد

زعفران انواع مختلفی وجود دارد: زعفران دسته، پوشال، نگین و...

قیمت انواع زعفران ایرانی

قیمت انواع زعفران ایرانی

قیمت انواع زعفران ایرانی چه کسانی تعیین می کند؟ قیمت...

قیمت خرید زعفران عمده قائنات

قیمت خرید زعفران عمده قائنات

فروشگاه اصلی خرید زعفران عمده قائنات در کجا قرار دارد؟...

error: Content is protected !!
X