صادرات زعفران قائنات به اروپا

صادرات زعفران قائنات به اروپا

قیمت هر گرم و مثقالی و فله ای زعفران قائنات صادراتی چقدر است؟ برای صادرات زعفران ایران به اروپا چه مراحلی را باید طی کند؟ تعرفه صادرات زعفران قائنات به اروپا چقدر است؟ بهترین نوع جنس و بهترین زمان برای صادرات زعفران به اروپا کی هست؟ صادرات زعفران قائنات به اروپا. گیاه زعفران دارای خواص درمانی بسیاری است زعفران تصفیه کننده و تقویت کننده کبد است. زعفران در تقویت حافظه، کاهش فشار خون، درمان آسم مفید است. سکته مغزی که ناشی از انسداد عروق باشد با زعفران قابل بهبود است. زعفران با داشتن ترکیبات آنتی اکسیدان به عنوان پیشگیری کننده از سرطان نیز مطرح می باشد. این طلای سرخ با داشتن خواصی که دارد در صنایع دارویی به طور وسیعی استفاده می شود.

در کشورهای اروپایی برای تهیه بسیاری از داروها از خواص زعفران استفاده می کنند. بنابراین کشورهای اروپایی همیشه زعفران با کیفیت بالا را وارد می کنند تا بتوانند نهایت استفاده را از تاثیرات و خواص زعفران ببرند.

زعفران قائنات با داشتن میزان کروسین و پیکروکسین بالا، دارای بالاترین عطر و بو و قدرت رنگ دهی می باشد.

صادرات زعفران قائنات به اروپا
صادرات زعفران قائنات به اروپا

از نظر کیفیت زعفران قائنات، رتبه اول را در جهان به خود اختصاص داده است. در همین راستا صادرات طلای سرخ کویر به کشورهای اروپایی به طور چشمگیری افزایش یافته است.

سود صادرات زعفران به کشورهای اروپایی بسیار بالا است چرا که قیمت زعفران در این کشورها در مقایسه با کشور ایران به طور چشمگیری بیشتر می باشد.

برای تهیه زعفران در فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات به دلیل این که تهیه شده از مزارع منطقه قاینات خراسان جنوبی می باشد از نظر ظاهری کلاله ها، بسیار درشت و خوش رنگ بوده و از قدرت رنگ دهی بالایی نیز برخوردار است.

با حذف واسطه های خرید بین تولید کننده و مصرف کننده زعفران، قیمت فروش زعفران صادراتی بسیار ارزان و مناسب بوده چرا که هزینه های اضافی مربوط به واسطه های خرید می باشند.

برای سفارش زعفران قائنات صادراتی به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

بهترین نوع زعفران ایران برای صادرات

بهترین نوع زعفران ایران برای صادرات

بهترین نوع زعفران ایران برای صادرت چیست؟ چند نوع زعفران...

صادرات زعفران ذرجه یک ایران به چین

صادرات زعفران درجه یک به چین

چه نوع زعفرانی به چین صادر می شه؟ صادرات زعفران...

قیمت زعفران صادراتی ایران

قیمت زعفران صادراتی ایران

قیمت زعفران صادراتی ایران چقدر است؟ زعفران صادراتی چه ویژه...

error: Content is protected !!
X