صادرات زعفران نگین به دبی

صادرات زعفران نگین به دبی

قیمت زعفران نگین در دبی چگونه است؟ برای صادرات زعفران نگین به دبی چه مراحل قانونی باید طی شود؟ سود زعفران نگین به دبی چقدر است؟ زعفران نگین درچه بسته بندی هایی به دبی صادرات می شود؟ صادرات زعفران نگین به دبی، زعفران نگین ایران در کشور دبی دارای قیمت های خوبی بوده و خریداران زعفران حاضرند وجوه بالایی را برای زعفران نگین ایران بپردازند به همین جهت صادرات زعفران به کشور امارات سود آوری خوبی به دست آورده است. دبی یکی از قویترین بازارهای بین المللی در منطقه را دارد و به عنوان یکی از بازارهای مادر تجاری در خاورمیانه شناخته می شود.

قیمت زعفران نگین در دبی به تناسب نوع زعفران و کیفیت آن متفاوت است. در بین زعفران ها زعفران نگین و نگین سوپر بالاترین کیفیت و قیمت را دارا هست که یکی از مهم ترین پایه صادرات به دبی همین 2 نوع زعفران هست که البته زعفران دسته یا همان دختر پیچ هم برای صادرات به دبی استفاده می شود.

محصولات بر اساس دو پارامتر فیزیکی و شیمیایی تقسیم بندی می شوند خریداران زعفران ابتدا وضعیت فیزیکی زعفران را ارزیابی کرده و پس از تایید آن به آنالیز آن می پردارند.

خوش رنگ بودن، درشتی و ضخامت کلاله ها و سالم شکسته نبودن آن، میزان عطر و بوی زعفران از جمله پارامترهای فیزیکی هستند و میزان قدرت رنگ دهی، درصد رطوبت و… از جمله پارامترهای شیمیایی بوده که به وسیله آزمایش می توان آن را تعیین نمود.

صادرات زعفران نگین به دبی
صادرات زعفران نگین به دبی

صادرات زعفران به دبی به دو صورت فله ای و بسته بندی انجام می شود. قیمت صادرات زعفران نگین بسته بندی شده، بسته به هزینه بسته بندی و کیفیت زعفران متفاوت است ولی به طور کلی قیمت زعفران فله نسبت به بسته بندی مناسب تر می باشد.

فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات با داشتن تجارب کافی در حوزه زعفران توانسته است انواع زعفران با درجه کیفیت عالی را به صورت فله و بسته بندی به سراسر ایران و نیز خارج از کشور ارسال کند. برای سفارش زعفران نگین صادراتی به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

صادرات زعفران قائنات به اروپا

صادرات زعفران قائنات به اروپا

صادرات زعفران قائنات به اروپا به چه صورت است؟ آیا...

چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی بخریم

چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی بخریم؟

چگونه و از کجا زعفران قائنات صادراتی را بخریم؟ زعفران...

بهترین نوع زعفران برای صادراتی ایران

بهترین نوع زعفران برای صادراتی ایران

بهترین نوع زعفران که برای صادرات استفاده می شود چیست؟...

error: Content is protected !!
X