انواع پک هدیه زعفران

انواع پک هدیه زعفران

از کجا می توان پک هدیه زعفران خرید؟ پک هدیه زعفران شامل چه وسایل هایی می باشد؟ قیمت پک زعفران قائنات چقدر است؟ چگونه می توان پک هدیه زعفران را در شهر خودمان خریداری کنیم؟ انواع پک هدیه زعفران. پک های هدیه زعفران انواع مختلفی دارد که در بسته بندی های متنوع و زیادی می باشد. پک های هدیه زعفران جدید ترین و مدرن ترین بسته بندی هستش که فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات جدید عرضه می کند این پک ها هدیه بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد که از مستحکم ترین جنس استفاده شده است.

انواع پک هدیه زعفران

در فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات از بهترین زعفران قائنات و با کیفیت ترین و خالص ترین نوع زعفران استفاده نموده و از آنجایی که هدیه دادن در فرهنگ رسم قدیمی می باشد، مردمان ایرانی به دنبال بهترین و شیک ترین نوع هدیه می باشند و مقاوم ترین جنس برای هدیه دادن انتخاب می کنند و از آنجایی که پک های بزرگ طرفداران خود دارد نوع دیگری هم تولید کردیم و در فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات موجود می باشد پک های هدیه  زعفران در بسته بندی های بسیار مناسب زیبا و مقاوم و با قیمت مناسب می باشد برای کسانی که می خواهند هدیه بدهند بسیار مناسب می باشد.

 

انواع پک هدیه زعفران
انواع پک هدیه زعفران

جنس این پک هدیه 5 گرمی هم از جنس چوب ساخته شده است و با روکش (دو رنگ آبی  و قرمز) بسیار ظریف و زیبا و تمیز طراحی شده است و داخلش هم از دو خاتم فلزی که بسیار مقاوم و نقش نگار ایرانی طراحی شده است که داخلش هم زعفران 5 گرمی  اصل قائنات می باشد و در بازار ارائه می شود. زعفرانش هم خالص و عطر بوی دل انگیزی دارد که دارای یک عدد هاونگ جامی هم هست، برای سفارش این محصول با شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

فروش اینترنتی پک هدیه زعفران

فروش اینترنتی پک هدیه زعفران

فروش اینترنتی انواع پک هدیه زعفران را با طرح های...

پک هدیه زعفران قائنات

پک هدیه زعفران قائنات

پک هدیه زعفران قائنات با طرح های جدید و زیبا...

پک هدیه زعفران کادویی

پک زعفران مخصوص هدیه

پک زعفران مخصوص هدیه یکی از پر فروش ترین پک...

error: Content is protected !!
X