تفاوت زعفران سرگل و نگین صادراتی

تفاوت زعفران سرگل و نگین صادراتی

آیا می خواهید تفاوت بین زعفران سرگل و نگین را بدانید؟ به چه دلیل تفاوت بین قیمت انواع زعفران است؟ برای صادرات زعفران چه نوع زعفرانی بیشتری در خواست دارد؟ تفاوت زعفران سرگل و نگین صادراتی، بسیاری از صادر کنندگان دنج زعفران و یا کسانی که می خواهند تازه به این کار بپیوندند دنبال این هستند که نیاز مشتریان خود در خارج از کشور را دقیقا درک نموده و مطابق به میل مشتریان، انواع محصولات زعفران ارسال کنند. بعضی از مشتریان نیز هستند که می خواهند انواع زعفران ایران را حداقل برای خرید اول تجربه کرده و برای این کار در خواست نمونه دارند. زعفران نگین و زعفران سرگل با اینکه شبیه هم هستند و نیز تفاوت هایی با هم دیگر دارند.

محصولات زعفران سرگل صادراتی 

این نوع زعفران هیچ سفیدی دم و خامه نداشته و به این دلیل است که تقاضای بیشتری نیز برای آن وجود دارد خیلی ها به زعفران سرگل سر ریشه و سرقلم و ممتاز می گویند زعفران سرگل تماما قرمز است که در کشور خارج به اسم all red می شناسند به دلییل یک دست بودن زعفران است. سرگل صادراتی نسبت به زعفران نگین قیمت پایین تری داشته و قدرت رنگ دهی خوبی داشته و دلیل ظریف بودن آن می باشد.

تفاوت زعفران سرگل و نگین صادراتی
تفاوت زعفران سرگل و نگین صادراتی

زعفران نگین صادراتی  

بهترین نوع زعفران برای صادرات می باشد در این نوع زعفران، معمولا کلاله های آن به هم چسبیده است و از نظر ضخامت بیشتر از سرگل است و بخاطر این است که تا مشتریان خارجی یه آن روی  بیاورند و از نظر رنگدهی فوق العاده عالی و عطر دل انگیزی دارد. زعفران نگین کلاله های صاف و بدون شکستگی خشک شده است و از نظر ظاهری فوق العاده زیبا و حجیم است و بخاطر این است که اختلاف جزئی که در میان سرگل و نگین زعفران وجود دارد.

فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات زعفران نگین به سرگل درجه یک با بهترین کیفیت فوق العاده به صورت فله ای و بسته بندی زیبا به مشتریان ارائه می کند. شما می توانید برای خرید محصول با ما درارتباط شوید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

نمایندگی زعفران ممتاز قائنات

نمایندگی زعفران ممتاز قائنات

نمایندگی زعفران ممتاز قائنات در کدام شهر هست؟ قیمت زعفران...

شرکت زعفران قائنات در مشهد

شرکت زعفران قائنات در مشهد

شرکت زعفران قائنات در مشهد کجاست؟ چگونه می توان از...

فروشگاه نمایندگی زعفران قائنات

فروشگاه نمایندگی زعفران قائنات مشهد

فروشگاه زعفران قائنات کدام شهر است؟ قیمت زعفران در فروشگاه...

error: Content is protected !!
X