خصوصیات زعفران مرغوب و ممتاز قائنات

خصوصیات زعفران مرغوب و ممتاز قائنات

زعفران مرغوب چه نوع زعفرانی است و  چه ویژگی هایی دارد؟ زعفران ممتاز قائنات به چه نوع زعفرانی گفته می شود؟ خصوصیات زعفران قائنات چیست؟ ازکجا می توان زعفران قائنات تهیه کرد؟ خصوصیات زعفران مرغوب و ممتاز قائنات چیست؟ زعفران ممتاز قائنات در کجا عرضه می شود؟

گلهای زعفران دارای بوی خوش و دل انگیز است و اسانسش که  بوی خوش زعفران را دارد  و موقعی که زعفران را دم می کنیم رنگ نارنجی یا قرمز زیبایی شکل می گیرد. وبعد از اضافه کردن به برنج، غذا بسیار زیبا می شود عطر وطعم اصیلی تر را دست می یابد. طعم زعفران تلخ هتروزید است، وبرای هضم غذا معده آسان می کند .

زعفران فصل های اول بسیار خوشی و بوی تازگی داردو هرچه از اوایل فصل می گذرد بوی تندتر می شود. درصورت نگهداری نادرست در ظرف های غیر مناسب و فضای غیر مناسب باعث می شود عطر و بوی خود زعفران را از دست بدهد.

خصوصیات زعفران مرغوب و ممتاز قائنات

زعفران ممتاز قائنات که بهترین نوع زعفران هست دارای کلاه های درشت و بدون شکستگی و رنگ یک دست و زیبایی دارد که از لحاظ آزمایشگاهی قدرت رنگ دهی فوق العاده دارد که در بازار  بعنوان زعفران قائنات یا ممتاز قائنات گفته می شود و قیمت این نوع زعفران هم تفاوتی  هم نسبت به زعفران های دیگه هم دارد و زعفران ممتاز قائنات علاوه بر مصرف داخلی کشور در خارج کشور هم استفاده می شود. زعفران درطعم ،بو و رنگ خاصی که دارد در صنایع شیرینی پزی دارو سازی و غذاها و… استفاده می شود .

خصوصیات زعفران مرغوب و ممتاز قائنات

 

گیاه زعفران برای درمان معده، ادارهای متوالید،تسکین کبد، غلبه صفرا کم خونی هم استفاده می کنند. زعفران ممتاز قائنات را می توانید از طریق سایت دنج زعفران محصول ممتاز قائنات دریافت کنید و به صورت پست پیشتاز یا تیپاکس در شهر خودتان دریافت کند.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

نمایندگی زعفران قائنات سحرخیزی درمشهد

نمایندگی زعفران قائنات سحرخیزی در مشهد

آیا در حوزه فروش زعفران فعالیت دارید یا تازه می...

ارسال زعفران از طریق پست

ارسال زعفران از طریق پست

ارسال زعفران از طریق پست به چه صورت است؟ ارسال...

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات

فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات کجاست؟ چگونه می توانیم به صورت...

error: Content is protected !!
X