خرید و فروش گل گرده زعفران

خرید و فروش گل گرده زعفران

خرید و فروش گل گرده زعفران در کدام شهر است؟ گل گرده زعفران چیست؟ چگونه گل گرده رعفران تولید می شود؟ گل گرده زعفران برای چه مصارفی است؟واحد فروش گرده به چه صورتی است؟ خرید و فروش گل گرده زعفران.

گرده زعفران بعد از پاک کردن پوشال و یا دسته زعفران بدست می آید و معمولا همراه با قلم های ریز زعفران عرضه می شود که نسبت به قیمت این محصول از رنگ قابل توجهی برخوردار است که معمولا در مصرف خانگی به جای زعفران هم استفاده می شود و در رستورانها برای خوش رنگ کردن جوجه و غیره… استفاده می سود گرده در بازار به صورت کیلویی و همان فله ای فروخته می شد که بعد از در خواست مصرف برای خانگی به طور مثقالی هم فروخته می شود که معمولا اکثر سفارش ها بالای ۲یا۳ مثقال است که وزن هر یک مثقال ۴/۶۰۸ گرم خالص است و ما این محصول را در فروشگاه دنج زعفران محصوص ممتاز قائنات با کیفیت مناسب و با تضمین عالی بودن به فروش می رسانیم. موقعی که گل زعفران در زمین های زعفران هست زنبور عسل از گرده زعفران برای تولید عسلاستفاده می کند و مهم ترین خواص گرده زعفران درمان کم کاری پرستات می باشد و به دلیل سرشار بودن ویتامین ها و مواد معدنی و پروتئین می تواند یکی از غذای کامل به حساب شود.

جدیدا” تمام عطاری های کشور هم از گرده زعفران استفاده می کنند هم برای فروش به درخواست مشتریانش و هم برای مصارف درمانی و بعضی از مشتریان فکر می کنند که گرده زعفران از گل های دیگه بوده و این اشتباه هست و گرده زعفران از خانواده زعفران هست  به همین دلیل کیفیت خوبی دارد و بعد از استفاده مشتریان مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و گرده زعفران را با بسته بندی های شیک و عالی بدست مشریان رسانده ایم


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

خواص شربت گلاب زعفران چیست

خواص شربت گلاب زعفران چیست

خواص شربت گلاب زعفران چیست؟ قیمت زعفران برای گلاب زعفران...

قیمت هل سبز بسته بندی درجه یک

قیمت عمده هل سبز بسته بندی درجه یک

خواص هل سبز چیست؟ فروش عمده هل سبز بسته بندی...

فروش زعفران ارگانیک اعلا در ایران

فروش زعفران ارگانیک اعلا در ایران

فروش زعفران ارگانیک اعلا در ایران چگونه است؟ مزایای زعفران...

error: Content is protected !!
X