بهترین نوع زعفران برای صادرات

بهترین نوع زعفران برای صادرات

بهترین نوع زعفران برای صادرات چیست؟ زعفران صادراتی چه ویژگی دارد؟ زعفران در چه وزن هایی صادر می شود؟ کدام نوع زعفران برای صادرات استفاده می شود ؟ زعفران صادراتی به چند دسته تقسیم می شود؟ بهترین نوع زعفران برای صادراتی. سابقه کاشت زعفران قائنات ایرانی بیش از 3000 سال پیش می باشد این گیاه زیبا و با ارزش بعد ازچند سال در مناطق کویر به عمل می آید طلای سرخ به طلای کویر معروف شده است، زعفران به علت رنگ وبوی فوق العاده که دارد کار برد های فراوانی در صنایع غذایی و دارو سازی دارد.

بهترین نوع زعفران برای صادرات

بهترین زعفران برای صادرات زعفران سوپر نگین می باشد که دارای رنگ دهی بسیار بالایی دارد وعطر خوبی همراه دارد سر قلم درشت دارد. ویژگی زعفران صادراتی: 1. دارای قلم درشت 2. بدون شکستگی و فرو خوردگی 3. قدرت رنگ دهی بالای 200 باشد 4. عطر و بوی فوق العاده ای داشته باشد، زعفران در وزن های مختلفی بسته بندی می شود در وزن های 250 گرمی و 500 گرمی بسته بندی می شود البته در وزن های مثقالی  هم در بسته بندی های بسیار شکیل و زیبایی هم صادر می شود. زعفران صادراتی به 4 دسته تقسیم می شود: نگین.  سرگل. پوشال. دسته یا همان دختر پیچ.

بهترین نوع زعفران برای صادرات
بهترین نوع زعفران برای صادرات

زعفران نگین: بهترین نوع صادراتی زعفران نگین می باشد که دارای سرقلم درشت و بدون دم سفیدی (خامه) می باشد، دارای رنگ دهی بالا و عطر فوق العاده ای دارد و بدون شکستگی و آسیب رسانی است.

زعفران سرگل: سرگل از خانواده پوشال می باشد که با تمیز کردن پوشال قلم های درشت به وجود می آید و بدون دم سفیدی و فرخوردگی می باشد.

زعفران پوشال: پوشال زعفرانی است که انتهای آن دارای یکم دم سفید می باشد.

زعفران دسته : موقعی که دسته را نخ می پیچند به صورت دسته، که به آن دختر پیج می گویند و دارای کلاله های متصل می باشد که انتهای آن دم سفید دارد. برای سفارش به شماره زیر تماس بگیرید.


تماس با دنج زعفران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید قربانی
شماره تلفن دنج زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ دنج زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام دنج زعفران تلگرام: نمایش کانال زعفران
ایمیل دنج زعفران ایمیل: info@denjsaffron.com

پست‎های مرتبط:

قیمت انواع زعفران صادراتی ایران

قیمت انواع زعفران صادراتی ایران

چه قدر می توان زعفران را صادر کرد؟ زعفران صادراتی...

فروش زعفران نگین صادراتی قائنات در مشهد

فروش زعفران نگین صادراتی قائنات در مشهد

کجا فروش زعفران نگین صادراتی قائنات صورت می گیرد؟ چرا فروش...

صادرات زعفران به اتریش

صادرات زعفران به اتریش

صادرات زعفران به اتریش چگونه است؟ بهترین نوع زعفران برای...

error: Content is protected !!
X