درباره ما

فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات

با توجه به بازار داخلی زعفران کشاورز، تولید ظروف و تولید نبات و نبود متولی برای حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان که در این عرصه فعالیت میکنند، هر روز شاهد تضییع حق کشاورز و تولید کننده در این زمینه بوده ایم. لذا بر آن شدیم تا با عرضه محصول خود به مصرف کننده واقعی گامی هر چند کوچک در پی احقاق حق خود برداریم.

درباره ما
در این راه مشکلات زیادی بود که با صبر و پیگیری های متوالی تا اندازهایی مرتفع گردید. ما با توجه به پشتوانه چندین ساله خود در زمینه کشت، تولید، بسته بندی، فروش زعفران، ظروف و نبات توانسته ایم، بهترین کیفیت را از مناطق مختلف خراسان جنوبی به خصوص منطقه قائنات در زمینه زعفران و ظروف را با تولید مواد اولیه و درجه یک و نبات را از بهترین شکر تولید و به مشتریان خود عرضه کنیم.

در حال حاضر ما با توجه به کیفیت برتر زعفران، ظروف و نبات که داریم؛ با رعایت استاندارد های زعفران ، ظروف و نبات نکات بهداشتی و رعایت اصول مشتری مداری توانسته ایم طلای سرخ ایران و ظروف و نبات  را به تعداد زیادی از شهرهای ایران صادرات نماییم. با در نظر گرفتن این اصول، ما همچنین زعفران فله و بسته بندی، ظروف و نبات فله مورد نیاز بسیاری از شرکت های داخلی و مصارف خانگی را نیز تأمین می نماییم.

اعتماد سازی

خط مشی ما همواره بر اعتماد متقابل پی ریزی شده است، و در این راه دست یکایک هموطنان گرامی را می فشاریم و اطمینان میدهیم که محصولی که از فروشگاه دنج زعفران محصول ممتاز قائنات خریداری شود، بدون هیچ کاستی و با حداکثر کیفیت در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

درباره ما

اهداف اصلی ما، نوآوری در موضوع فرآورده های زعفران، ظروف و نبات ایجاد محصولات فرعی در زمینه ی این محصولات ارزشمند ایرانی میباشد، که امیدواریم با یاری خداوند، باری دیگر پرچم کشورعزیزمان ایران را در تمام جهان بر افراشته نگاه داریم.

ما مفتخریم که با داشتن خانوادهای کوچک میتوانیم بهترین کیفیت و خدمات را به تمام مردم ایران عرضه کنیم. هرچند ما از تبلیغات پر زرق و برق و برندسازی هایی که شرکت های بسته بندی زعفران، ظروف و نبات انجام میدهند دور نیستیم اما ترجیح میدهیم محصول خوب را پیش کش هموطنان مان کنیم  تا شما خریداران گرامی برای ما تبلیغ کنید.

و امیدواریم بتوانیم با تلاش خود بهترین کیفیت زعفران، ظروف و نبات را با بهترین قیمت به دست مشتریان عزیز برسانیم. یکی از نکات قوت ما این است که خود تولید کننده میباشیم و مانند خیلی از شرکت ها خریدار دست دوم یا چندم نیستیم به همین دلیل قیمتهای ما میتواند رقابتی باشد با برندهای بازار که شکل زیر گویای کار ما می باشد

قیمتهای ما برای جذب مشتری و فروش بیشتر با سود کم در فروشگاه مشهود است

به عنوان سرمایه مادی و معنوی خود میدانیم، با توجه به اینکه ما مشتریان خود را تماماً توانسته ایم با رعایت کامل حقوق مشتریان هر ساله، نه تنها به تعداد مشتریان خود بیفزام، بلکه میزان همکاری خود را با مشتریان قبلی نیز افزایش دهیم.

اطلاعات و خدماتی که درباره ما برای تمامی مشتریان مهیا شده است، وظیفه کوچکی است که باید آن را سرمشق تمام کارهایمان قرار دهیم.